Pośrednictwo w sprzedaży dzieł sztukiDzieła artystyczne od zawsze były bliskie nie tylko mnie samemu, ale także mojej rodzinie. W czasach, kiedy jeszcze mieszkałem wspólnie z rodzicami, w każdym z naszych pokoi widniał przynajmniej jeden obraz oraz eksponat metaloplastyczny, które wzbogacały przestrzeń naszego mieszkania.

Takie podejście do szacunku dla sztuki zostało mi wszczepione w krwiobieg i do dnia dzisiejszego jest mocno zakorzenione w moim sercu. Nawet moją przyszłość zawodową związałem ze sztuką. Zważywszy na fakt, iż niestety nigdy nie byłem specjalnie uzdolniony artystycznie, a zależało mi na ciągłym obcowaniu ze sztuką, postanowiłem zająć się pośrednictwem w handlowaniu obrazami i innymi dziełami sztuki, które są częścią mojego życia.

Od rzeźb po origami

Dzięki ożywionej współpracy z kilkunastoma młodymi i perspektywicznymi artystami w naszym kraju, jestem w stanie zapewnić im zbyt ich dzieł oraz pomagać ich klientom w rozsądnym i atrakcyjnym urozmaicaniu ich mieszkań i domów, w których pojawiają się wspomniane obiekty kultury i sztuki. Obrazy są co prawda najczęściej handlowanymi przeze mnie dziełami sztuki, niemniej jednak stosunkowo często zdarza mi się także sprzedawać w imieniu swoich klientów rzeźby oraz ozdobne motywy florystyczne oraz liczne obiekty wykonane z papieru i kartonu w formie origami i ozdobnych figurek. Sama działalność w branży pośrednictwa artystycznego jest dla mnie wyjątkowym sposobem na życie, który daje mi wiele radości i satysfakcji.

Praca, która stanowi pasję

Początki nie były wcale łatwe w moim zawodzie, gdyż na początku nie było mi łatwo zbudować pokaźnej sieci klientów, którzy są chętni do stałego korzystania z moich usług. Po wytężonej pracy, wielu wysiłkach, udzielaniu się na rozmaitych targach i konferencjach oraz po zdobyciu zaufania moich, a w zasadzie naszych klientów, zacząłem obserwować znaczną zwyżkę w ilości klientów zgłaszających się do mojej firmy pośredniczącej w sprzedaży obrazów. Jestem niesłychanie szczęśliwy z tego, że pomagam obydwu stronom w rozwijaniu pasji jednej z nich i urozmaicaniu mieszkań drugiej strony.

Zobacz też:

Dodaj komentarz

Znajdź nas na Facebook’u!

Zobacz: