Udoskonalona przestrzeń salonu kosmetycznegoSalon kosmetyczny jest specjalnym miejscem, gdzie przychodzący do salonu ludzie oczekują przejść metamorfozę swojego wyglądu. W związku z takim charakterem tegoż miejsca uważam, że dobrą praktyką było zainwestowanie dodatkowych funduszy w celu udekorowania mojego salonu w celu nadania mu ekstrawaganckiego blichtru i wyjątkowego charakteru.

Trzy obrazy na zamówienie, w akompaniamencie pięknej rzeźby, trafiły przed tygodniem do mojego salonu.

Rzeźby i obrazy

Jeden z obrazów przedstawia idylliczną krainę na pograniczu gór uralskich w Rosji z wieloma potokami przecinającymi się bajecznie u podnóża Uralu. Drugi z omawianych malunków przedstawia skupioną kobietę podczas wykonywania zabiegów pielęgnacyjnych w salonie kosmetycznym, natomiast trzeci obraz odwzorowuje subtelny charakter martwej natury w postaci owoców i warzyw, które splatają się razem w wyrafinowany sposób w czarze pełnej wspomnianych produktów. Ten obraz nawiązuje do mojej gościnności w salonie, która przejawia się oferowaniem świeżych jabłek i owoców wszystkim klientom mojego salonu kosmetycznego. Rzeźba, o której nadmieniłam wcześniej, jest uosobieniem kobiecych cnót i piękna, co ma za zadanie demonstrować jakość oferowanych przeze mnie usług kosmetycznych, upiększających oraz zabiegów dermatologicznych, które zaczęłam wykonywać w zeszłym roku.

Aranżacja przyciągająca klientów

Klientki schodzące się do mojego salonu są pod wrażeniem nie tylko jakości moich zabiegów upiększający, rewitalizujących i odmładzających, ale również zwracają uwagę na zmianę w aranżacji przestrzennej mojego salonu kosmetycznego. Sama nie mogę wyjść z podziwu nad stopniem zastosowanych przeze mnie przeobrażeń salonu. Pozornie tak niewiele, a potrafiło zdziałać prawdziwe cuda i przydać mojemu salonowi wzniosłego, lecz przyjemnego charakteru, który kusi klientów do zawitania w moje skromne progi. Niewykluczone, że w najbliższym czasie mój salon zostanie wzbogacony dodatkowymi eksponatami, lecz tym razem bardziej myślę o delikatnych i elegancko się prezentujących produktach z wikliny.

Zobacz też:

Dodaj komentarz

Znajdź nas na Facebook’u!

Zobacz: